Kursy walut NBP: USD 3,98 | EUR 4,32 | CHF 4,53 |
Strona główna | Mapa serwisu | Zgłoś ofertę | Polityka plików cookies| Kontakt
Wyszukiwarka
Numer oferty
Miejscowość lub dzielnica
Ulica
Cena
Powierzchnia
Liczba pokoi
 
Oferty specjalne
zgloś ofertę
kontakt
Szczegóły oferty
Rodzaj oferty
lokal gastronomiczny ( wynajem )
Numer
432199
Miasto
MIĘDZYZDROJE
Cena
19 000 PLN
Cena za mkw
46,51 PLN mkw
Powierzchnia
408.50 m2
Liczba pięter
3
Rok budowy
2024
Winda
TAK
Opis
Poszukujemy firmy do podjęcia współpracy w prowadzeniu prestiżowej Restauracji w Międzyzdrojach - znanej nadmorskiej miejscowości. Restauracja znajduję się w kameralnym obiekcie składającym się z 52 apartamentów w standardzie premium.
Budynek jest już ukończony i wykończony w stylu Hotelu Ritz.

Projekt przygotowany z niebywałą starannością, obejmujący renowację historycznego budynku z 1870, roku pełniącego kiedyś funkcję luksusowego hotelu "Seeblick", a później "Wojskowego domu wypoczynkowego Bałtyk". Dawniej obiekt nazywany "Perłą Bałtyku" był wizytówką miasta Międzyzdroje.

Do dyspozycji właścicieli będą między innymi całoroczny basen czynny całodobowo, strefa Spa & Wellness, taras widokowy, siłownia.
W wyżej wymienionych częściach wspólnych będzie można zamówić jedzenie lub picie z restauracji.
Restauracja składa się z
Poziom -1 o łącznej powierzchni 116,93 m2,w skład której wchodzą m.in pom. do przygotowywania, chłodnie, mroźnie, pomieszczenia magazynowe, zaplecze socjalne,
Parter o łącznej powierzchni ponad 290 m2, a w tym
- sala restauracyjna 199,92 m2
- pomieszczenia kuchenne i pom. pomocnicze,
- toalety
2 tarasy (ogródki) o łącznej pow. około 200 m2 - jeden z widokiem na morze.
Dodatkowy taras (67.52 m2) z widokiem na morze - 3 piętro.

Restauracja zlokalizowana jest w samym centrum Międzyzdrojów niecałe 2 minuty pieszo od promenady i tuż obok wejścia na plażę.
Na dojście do wejścia na Molo w Międzyzdrojach potrzebujemy 3 minuty, natomiast na słynną Aleję Gwiazd dojdziemy w zaledwie 6 minut.

Restauracja posiada szereg aspektów które wyróżniają ją na tle konkurencji
- bardzo duże przeszklone okna rozsuwane w stylu angielskim, które zapewnią świetną widoczność z zewnątrz oraz światło słoneczne przez większość dnia,
- wysokie pomieszczenia sala około 4,5 m,
- wejście bezpośrednio przy zejściu na plażę,
- duże tarasy,
- stolarka drewniana,
- rozbudowany system wentylacji,
- klimatyzacja kanałowa,
- niespotykana architektura,
- obiekt pałacowy,
- winda gastronomiczna pomiędzy kondygnacjami.

Na zdjęciu zaznaczono na zielono restaurację, w załączeniu rzuty restauracji - parteru oraz poziomu minus 1 (cała pow. ponad 400 m2)
Istnieje możliwość powiększenia powierzchni.

Jesteś zainteresowany?

Avanti Nieruchomości
Małkowskiego 16 /2 u
70-305 Szczecin
tel.: 91 829 39 03
email: urszula@avantinieruchomosci.pl
Wyślij zapytanie
Imię i Nazwisko 
Telefon 
E-mail 
Treść zapytania 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Avanti Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.
Wyślij ofertę e-mailem
 

© 2025 Avanti Nieruchomości . Wszystkie prawa zastrzeżone.