Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica, a dodatkowym atutem jest możliwość dzierżawy miejsca parkingowego przy budynku.
Spółdzielcze - Własnościowe prawo do lokalu. Istnieje możliwość zakup przez klientów spoza UE.
Czynsz administracyjny wynosi ok. 900 zł/ m-sc i składają się na niego m.in. ogrzewanie, zaliczka na zimną i ciepłą wodę, utrzymanie części wspólnych, administracja, wywóz odpadów, fundusz remontowy. Dodatkowo płatny prąd i gaz według zużycia. Mieszkanie podlega pod Spółdzielnię Mieszkaniową "Chemik"
Powierzchnie Pomieszczeń:
- pokój - 12.90
- pokój - 18,41
- kuchnia - 9,94
- przedpokój - 8,71
- łazienka - 3,21
- WC - 1,22
Układ pomieszczeń sprawia, że mieszkanie jest jasne i bardzo funkcjonalne - idealne zarówno dla pary, rodziny, jak i inwestora szukającego nieruchomości pod wynajem.
Lokalizacja!
Ulica Roweckiego to spokojna i zielona okolica z doskonałym dostępem do infrastruktury miejskiej. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się:
- sklepy spożywcze, punkty usługowe, apteki
- szkoły i przedszkola
- przystanki komunikacji miejskiej z dogodnymi dojazdem do Szczecina
- tereny rekreacyjne i spacerowe.