DOM
na
SPRZEDAŻ
985 000 PLN
8 954,55 PLN/m2
KOŚCINO
Opis
Piękne nowoczesne domy

Osiedle Dębowe Kościno (7 km od Szczecina) to nowe osiedle, którego architektura charakteryzuje się nowoczesnością, prostotą i funkcjonalnością. Powierzchnia użytkowa domu wynosi około 110 m2. Domy sprzedawane w stanie deweloperskim wraz z pełnym ogrodzeniem, drogą dojazdową z kostki brukowej i podjazdami.
Parter o powierzchni około 55m2 stanowi komfortową strefę dzienną .
Znajduje się tu przestronny , doskonale doświetlony salon z miejscem na jadalnię i wyjściem do ogrodu , funkcjonalna kuchnia oraz łazienka z oknem.
Na piętrze zaplanowano trzy ustawne sypialnie ,które doskonale sprawdzą się jako pokoje dla dzieci , sypialnia główna lub gabinet. Do dyspozycji domowników jest również wygodna łazienka z oknem zapewniająca komfort codziennego użytkowania.


Nasza propozycja skierowana jest do osób poszukujących lokalizacji oferującej ciszę oraz bliskość terenów zielonych, a jednocześnie zapewniającej dobrą komunikację z miastem. Odległość od Szczecina wynosi 7 kilometrów, Mierzyn 3 km, Dołuje 200 m. Czas dojazdu do Szczecina to około 6 min. W pobliżu osiedla znajdują się przystanek autobusowy, oraz najistotniejsze dla rodzin instytucje, m.in.: szkoła, przedszkole, punkty handlowe, obiekty sportowe.

Domy sprzedawane w stanie deweloperskim wraz z pełnym ogrodzeniem, drogą dojazdową z kostki brukowej i podjazdami. Ich architektura charakteryzuje się nowoczesnością, prostotą i funkcjonalnością. Powierzchnia użytkowa domu wynosi około 110 m2.

Polecam i zapraszam na prezentacje.
Szczegóły oferty

Cena985 000 PLN

Cena za m28 954,55 PLN

Powierzchnia110 m2

Powierzchnia użytkowa110 m2

Powierzchnia działki550 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

Liczba pokoi4

Liczba pięter1