Algorfa 03176, Alicante

Calle Orihuela

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 456 908,80 PLN
Cena za m2
16 187,87 PLN
Powierzchnia
90 m2
Powierzchnia użytkowa
85,15 m2
Powierzchnia działki
249 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
4
Liczba pięter
1
Stan budynku
Idealny
Typ domu
Willa
Rok budowy
2024
Rynek
Pierwotny
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Numer oferty
430955
Dom Sprzedaż Algorfa 03176, Alicante Calle Orihuela
 

Opis nieruchomości

NOWE WILLE W OŚRODKU GOLFOWYM ALGORFA

Nowy budynek mieszkalny kompleks niezależnych willi w La Finca Golf Course, Algorfa.

Wille zbudowane na 1 piętrze i składają się z 3 sypialni, 2 łazienek, kuchni na otwartym planie, salonu z otwartym widokiem na taras, solarium, prywatnego ogrodu z basenem i parkingiem.


Kompleks mieszkalny położony w La Finca Golf Resort, w gminie Algorfa, w obszarze Vega Baja na Costa Blanca South.

Tylko 15 minut jazdy od piaszczystych plaż Guardamar del Segura i tylko 35 minut od lotniska w Alicante.

Większe miasta Almoradi, Benijófar i Ciudad Quesada są w odległości krótkiej jazdy.

Torrevieja i Orihuela Costa, z ich dużych centrów handlowych, są 15 minut od hotelu.
PODANA CENA JEST CENĄ NETTO NALEŻY DOLICZYC 10% VAT

Parametry dodatkowe

  • Materiał: Cegła
  • Liczba tarasów: 1
  • Ogród: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Avanti Nieruchomości

Telefon:
91 829 39 03
E-mail:
urszula@avantinieruchomosci.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Avanti Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Avanti Nieruchomości z siedzibą przy Małkowskiego 16 / 2u, 70-305 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres urszula@avantinieruchomosci.pl… czytaj więcej