Szczecin

Pogodno

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
12 000 PLN
Cena za m2
60 PLN
Powierzchnia
200 m2
Piętro
3
Liczba pięter
4
Przeznaczenie
Biurowe
Rodzaj budynku
Kamienica
Stan budynku
Bardzo dobry
Rok budowy
1928
Numer oferty
438683

Opis nieruchomości

Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o przeznaczeniu biurowym, zlokalizowany na Pogodnie.

Lokal o łącznej powierzchni 200 m² usytuowany jest na 3. piętrze budynku. Przestrzeń idealnie nadaje się na siedzibę firmy, kancelarię, biuro projektowe lub działalność szkoleniową.

Układ pomieszczeń pozwala na elastyczną aranżację – możliwość wydzielenia kilku niezależnych gabinetów, sali konferencyjnej, recepcji oraz zaplecza socjalnego. Duże okna zapewniają dobre doświetlenie wnętrz światłem dziennym, a charakter kamienicy nadaje przestrzeni prestiżowy i elegancki klimat.

Atuty lokalu:

-powierzchnia: 200 m²
-reprezentacyjny charakter budynku
-funkcjonalny układ pomieszczeń
-dogodna lokalizacja z dobrym dostępem do komunikacji miejskiej
-możliwość dostosowania przestrzeni do potrzeb najemcy

Czynsz najmu 60 zł netto/ m2 + opłaty
Wymagana kaucja.

Lokal stanowi doskonałą propozycję dla firm poszukujących przestronnego biura w atrakcyjnej lokalizacji Szczecina.

Zarpaszam do kontaktu, chętnie odpowiem na dodatkowe pytania.

Parametry dodatkowe

  • Monitoring: Tak
  • Klimatyzacja: Tak

Mapa

Kontakt

Avanti Nieruchomości

Telefon:
91 829 39 03
E-mail:
urszula@avantinieruchomosci.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Avanti Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Avanti Nieruchomości z siedzibą przy Małkowskiego 16 / 2u, 70-305 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres urszula@avantinieruchomosci.pl… czytaj więcej