Szczecin

Centrum, ul. Edmunda Bałuki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
429 000 PLN
Cena za m2
11 877,08 PLN
Powierzchnia
36,12 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1
Liczba pięter
4
Typ kuchni
Widna
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1930
Stan nieruchomości
Do remontu
Czynsz administracyjny
450 PLN
Numer oferty
429664

Opis nieruchomości

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 36,12 m2 usytuowane na 1. piętrze odnowionej kamienicy (2. linia zabudowy) w ścisłym Centrum miasta.

Na powierzchnię nieruchomości składają się przestronny salon o powierzchni 20 m2, sypialnia o pow. 5,60 m2, kuchnia 4 m2, korytarz ok. 3,5 m2 oraz łazienka z WC.

Nieruchomość o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń.
Czynsz ok. 450 zł. Ogrzewanie elektryczne plus kominek.

Kamienica odnowiona, w bardzo dobrym stanie.
Do użytku piwnica.

Szczególnie polecam ze względu na lokalizację.
Idealne pod inwestycję i dla rodziny.

Zapraszam na prezentację.

Parametry dodatkowe

  • Piwnica: Tak

Kontakt

Avanti Nieruchomości

Telefon:
91 829 39 03
E-mail:
urszula@avantinieruchomosci.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Avanti Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Avanti Nieruchomości z siedzibą przy Małkowskiego 16 / 2u, 70-305 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres urszula@avantinieruchomosci.pl… czytaj więcej