DANE PODSTAWOWE:
- Lokalizacja: Mazurska (okolice Alei Papieża Jana Pawła II).
- Powierzchnia użytkowa: 36,14 m2.
- Układ funkcjonalny lokalu: 2 pokoje (w tym jeden pokój o wysokości 3,40m z antresolą) oraz kuchnia i łazienka (jako pomieszczenia przynależne ujęte w księdze wieczystej lokalu).
UWAGA: Kuchnia i łazienka (połączone amfiladowo) znajdują się za drzwiami frontowymi do lokalu, z wejściem z klatki schodowej (ale na tym samym piętrze co pokoje). Układ funkcjonalny mieszkania przedstawia rzut.
- Kondygnacja: III. piętro.
- Wystawa okien w pokojach: południowo-wschodnia (wszystkie okna znajdują się od strony ulicy Mazurskiej), łazienka z oknem (od strony oficyny).
- Oba pokoje posiadają niezależne wejście z klatki schodowej (możliwość wynajmu indywidualnego na pokoje) oraz są dodatkowo połączone ze sobą (drzwiami na zamek).
- Pokoje są zabezpieczone podwójnymi drzwiami wejściowymi (stara stolarka niemiecka).
- W podwórzu (od strony oficyny) zlokalizowane są miejsca parkingowe dostępne dla mieszkańców.
OPŁATY:
Mieszkanie charakteryzuje się niskim kosztami eksploatacyjnymi:
a) czynsz administracyjny: ok. 462,26 PLN (obejmuje: zaliczkę na zimną wodę - 1m3, śmieci, fundusz remontowy oraz koszty zarządu);
b) ogrzewanie i ciepła woda: elektryczne (licznik energii elektrycznej na kartę - daje pełną kontrolę kosztów).
LOKALIZACJA:
Kamienica z przedmiotowym lokalem znajduje się w pobliżu Alei Papieża Jana Pawła II. Dodatkowym atutem jest bliskość do ulubionego miejsca Szczecinian - Jasnych Błoni. Jednocześnie usytuowanie kamienicy od strony ulicy Mazurskiej zapewnia wyciszenie lokalu w godzinach nocnych. Mieszkanie jest bardzo słoneczne i ciepłe (ogrzewanie mieszkania jest konieczne tylko przy dużych mrozach). Na zapleczu kamienicy plac rekreacyjny (oświetlony również w nocy solarami). Oferta idealna dla osób poszukujących mieszkania w centrum miasta, z dobrą dostępnością do rozrywki, jak również pod kątem inwestycji na wynajem (aktualnie mieszkanie jest wynajmowane).
Administratorem danych osobowych jest Avanti Nieruchomości z siedzibą przy Małkowskiego 16 / 2u, 70-305 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres urszula@avantinieruchomosci.pl… czytaj więcej
Administratorem danych osobowych jest Avanti Nieruchomości z siedzibą przy Małkowskiego 16 / 2u, 70-305 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres urszula@avantinieruchomosci.pl Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość oraz dla celów marketingowych i analitycznych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, polegający na obsłudze korespondencji oraz prowadzeniu marketingu bezpośredniego produktów i usług własnych, w tym dla celów analitycznych (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Dostęp do Pani/Pana danych będą mieć nasi pracownicy, podwykonawcy oraz podmioty świadczące usługi na naszą rzecz (tj. usługi IT i wsparcia technicznego) w zakresie koniecznym w celu obsługi korespondencji. Państwa dane będą przechowywane przez okres niezbędny do rozpatrzenia zapytania lub wniesienia sprzeciwu, a w zakresie wyrażonej zgody z art. 172 Prawa telekomunikacyjnego – do czasu jej wycofania, a w zakresie, w jakim komunikacja następuje w ramach umowy – do czasu zakończenia jej wykonywania oraz upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń umownych. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z przyczyn związanych ze szczególną sytuacją,
wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.