Świnoujście

ul. Heleny Modrzejewskiej

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
540 000 PLN
Cena za m2
10 481,37 PLN
Powierzchnia
51,52 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
Parter
Liczba pięter
4
Typ kuchni
Aneks
Rynek
Wtórny
Rok budowy
2023
Stan nieruchomości
Idealny
Numer oferty
438618

Opis nieruchomości

Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.

Ofertę sprzedaży stanowi lokal mieszkalny w stanie wykończonym bod klucz, bez kuchni,   zlokalizowany w nowym budynku wielorodzinnym z 2023 roku, dzielnica Warszów, Świnoujście.

Prezentowany lokal mieszkalny ma powierzchnię 66,95 m2 i składa się z trzech rozkładowych pokoi w tym jeden w aneksie kuchennym z wyjściem na obszerny balkon 5,56 m2 (37,55/9,78/ 14,81 z garderobą m2) oraz łazienki 4,81 m2. W cenie komórka lokatorska 4,41 m2 :)

Budynek pięciokondygnacyjny, w którym znajdują się 34 lokale mieszkalne, wykonany z kerazmytu i betonu. Obiekt został przystosowany dla osób niepełnosprawnych,  winda zewnętrzna i wewnętrzna. 

Deweloper zastosował nowoczesne rozwiązania oraz udogodnienia dla właścicieli:
- przestronne klatki schodowe
- garaż podziemny z 24 stanowiskami
- 10 miejsc postojowych zadaszonych na zewnątrz posesji
- komórki lokatorskie w cenie nieruchomości
- indywidualne ogrzewanie 
- własną kotłownię gazową ogrzewaną za pomocą logoterm

Super lokalizacja ( otoczenie lasu,  niemal 1,5 kilometrowy odcinek nowej drogi rowerowej wzdłuż ulic Jachtowej i Rogozińskiego), duży potencjał inwestycyjny (stały wzrost cen nieruchomości na tym terenie) to główne atuty oferowanej nieruchomości.

Uwaga: do ceny mieszkania obligatoryjnie należy doliczyć zakup miejsca postojowego na zewnątrz w cenie 30 000 zł.

Zapraszamy na prezentację:)









Opis dodatkowy dołączany w eksporcie:




Parametry dodatkowe

  • Winda: Tak
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak

Mapa

Kontakt

Avanti Nieruchomości

Telefon:
91 829 39 03
E-mail:
urszula@avantinieruchomosci.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Avanti Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Avanti Nieruchomości z siedzibą przy Małkowskiego 16 / 2u, 70-305 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres urszula@avantinieruchomosci.pl… czytaj więcej